Wystartowała siódma edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego National Geographic i Cyfrowego Polsatu!

Warszawa, 13.07.2017

Wystartowała siódma edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego National Geographic i Cyfrowego Polsatu!

Opublikowany

Od 11 lipca do 4 września br. kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają fanów fotografii do udziału w siódmej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają nie tylko nietuzinkowe nagrody, ale także możliwość opublikowania swojego zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2018 rok.

konkursfoto_press_1440x700_01.jpg
Po sukcesie poprzednich sześciu edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic i Cyfrowy Polsat startują z jego kolejną edycją. W tym roku prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: „Świat, który nas otacza”, „Ludzie i ich pasje”, „Polskie krajobrazy” oraz „Detal architektoniczny”, za pośrednictwem specjalnych aplikacji zgłoszeniowych dostępnych na stronie Cyfrowego Polsatu: www.cyfrowypolsat.pl i National Geographic: http://konkurs.natgeotv.com/.

Konkurs fotograficzny - prześlij swoje zdjęcie już dziś

Konkurs składa się z ośmiu tygodniowych etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodać dowolną liczbę zdjęć. Laureaci poszczególnych części będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikację konkursową. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w ścisłym finale.

Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane atrakcyjne nagrody finałowe, zaś dla szesnastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe. Wyróżnione zdjęcia wszystkich laureatów ścisłego finału zostaną opublikowane w kalendarzu na 2018 r.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą National Geographic HD w Pakiecie Familijnym Max HD na pozycji 72.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

konkursfoto_press_1440x700_02.jpg

grafika | 873 KB

Pobierz
konkursfoto_press_1440x700_01.jpg

grafika | 804 KB

Pobierz
2017-07-13_Wyjatkowy_Konkurs_Fotograficzny_NG_i_CP_notka_prasowa_och 5.0....doc

doc | 895 KB

Pobierz
2017-07-13_Wyjatkowy_Konkurs_Fotograficzny_NG_i_CP_notka_prasowa_och 5.0...pdf

pdf | 248 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.