NATIONAL GEOGRAPHIC PONOWNIE PARTNEREM TORUŃSKIEGO FESTIWALU ŚWIATEŁ BELLA SKYWAY FESTIVAL

Warszawa, 23.08.2017

NATIONAL GEOGRAPHIC PONOWNIE PARTNEREM TORUŃSKIEGO FESTIWALU ŚWIATEŁ BELLA SKYWAY FESTIVAL

Opublikowany

National Geographic po raz kolejny został partnerem festiwalu świateł Bella Skyway Festival, który odbywa się w dniach 22-27 sierpnia 2017 roku w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Toruńska Agenda Kulturalna.

To już dziewiąta edycja Bella Skyway Festival, który organizowany jest w Toruniu od 2009 roku. Program tegorocznego wydarzenia opiera się na pięciu osiach tematycznych: doświadczenie a technologia, przyjemność a niebezpieczeństwo,  symbol a fizyka, artykuł istotny globalnie a naturalny element kosmosu, tradycja a innowacja.

Dziewiątą edycję Bella Skyway Festival charakteryzować będzie innowacyjne połączenie wody i światła, przypominające o kluczowych odkryciach naukowych. Artyści pokażą różne ścieżki światła nawiązującego dialog z wodą. Podczas tegorocznej edycji na zwiedzających czekać będą m.in. instalacja Marianolight „Renaissance Palace” na ulicy Szerokiej, Water Concept Factory, czyli Fabryka Baniek Mydlanych z pokazem świetlnych dronów, Urban Poetry – mapping 3D zrealizowany w technologii widzenia stereoskopowego oraz Organum – instalacja video-mappingowa z muzyką na żywo, pokazem świateł i systemem Surround®. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie www.bellaskyway.pl.

W ramach współpracy od 15 sierpnia na antenie National Geographic emitowane są spoty sponsorskie, z kolei billboardy sponsorskie promujące wydarzenie pojawią się na wszystkich kanałach z portfolio FOX Networks Group Poland. Informacje o partnerstwie znajdą się w materiałach prasowych i promocyjnych, informujących o festiwalu.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

skyway.jpg

grafika | 284 KB

Pobierz
National_Geographic_Channel_partnerem_Bella_Skyway_Festival.pdf

pdf | 417 KB

Pobierz
National_Geographic_Channel_partnerem_Bella_Skyway_Festival.doc

doc | 111 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.