Kolejne zdjęcia Antonio Banderasa z planu „Geniusza”

Kolejne zdjęcia Antonio Banderasa z planu „Geniusza”

Opublikowany

Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno Crispín Crispiniano María Remedios de la Santísima Trinidad Ruiz Picasso to najnowsza rola Antonio Banderasa. Zdjęcia do drugiej części telewizyjnej antologii „Geniusz” tworzonej przez stację National Geographic, wytwórnię FOX 21 Television Studios oraz spółkę Imagine Television trwają w kilku europejskich miastach, m.in. w Budapeszcie.
Antonio był wymarzonym kandydatem do tej roli. Podobnie jak Picasso, ma bezkompromisowe podejście do życia, dzięki czemu nada granej przez siebie postaci rys autentyczności, na czym bardzo nam zależało” – mówi jeden z producentów wykonawczych Ron Howard.
GENIUS_2_02_Credit National Geographic, Dusan Martincek_małe.jpg
Obok Antonio Banderasa występują m.in. Alex Rich (znany z seriali „Glow” i „Detektyw”) jako młody Picasso, Clémence Poésy („Harry Potter i czara ognia”, „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”), Sebastian Roche („Man in the High Castle”), Robert Sheehan („Fortitude”, „Wyklęci”), Poppy Delevingne („Kingsman: Złoty krąg”, „Król Artur. Legenda miecza”), Aisling Franciosi („Gra o tron”, „Upadek”). W serialu po raz kolejny zobaczymy aktorów, którzy wystąpili w pierwszej części antologii „Geniusz”. Znajdą się wśród nich: Samantha Colley („Czarownice z Salem”), która wciela się w Dorę Maar, francuską fotografkę i malarkę, która była kochanką i muzą Picassa, T.R. Knight (“Chirurdzy”, “Blef”) występujący w roli Maxa Jacoba, jednego z najbliższych przyjaciół Picassa w Paryżu, Seth Gabel (“Salem”), który zagra Guillaume'a Apollinaire'a, jednego z najważniejszych poetów XX wieku i bliskiego współpracownika Picassa oraz Johnny Flynn (“Charlie chory z miłości”), który wystąpi jako francuski aktor Alain Cuny.
Premiera drugiej części telewizyjnej antologii „Geniusz” z Antonio Banderasem w roli głównej odbędzie się w 2018 roku na antenie National Geographic w 171 krajach i 45 wersjach językowych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Antonio Banderas w roli Pablo Picassa kolejne zdjęcia z planu.docx

docx | 21 MB

Pobierz
Antonio Banderas w roli Pablo Picassa kolejne zdjęcia z planu.pdf

pdf | 544 KB

Pobierz
GENIUS_2_Credit National Geographic, Dusan Martincek.jpg

grafika | 9,97 MB

Pobierz
GENIUS_2_02_Credit National Geographic, Dusan Martincek.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Żegnamy ikonę świata nauki. National Geographic w najbliższą niedzielę przypomni „Świat według Stephena Hawkinga”

temu

14 marca świat pożegnał wybitnego astrofizyka, profesora Stephena Hawkinga. W ciągu trwającej ponad 40 lat kariery naukowej Hawking zajmował się głównie kosmologią teoretyczną, w tym zwłaszcza tzw. czarnymi dziurami i grawitacją kwantową. Jak nikt inny potrafił on o trudnych naukowych zagadnieniach mówić tak, że nawet laicy słuchali go z zaangażowaniem. Jego książka „Krótka historia czasu” utrzymywała się na liście bestsellerów brytyjskiego dziennika Sunday Times przez rekordowy okres 237 tygodni. Chcąc upamiętnić wybitnego naukowca, National Geographic przypomni w najbliższą niedzielę fragment serii „Świat według Stephena Hawkinga”.
National Geographic zamawia serię "Wyprawa na dno"

temu

National Geographic przygotowuje się do „Wyprawy na dno”, aby rozwiązać zagadki współczesności i starożytności w 10-odcinkowej serii dokumentalnej wyprodukowanej przez Mallinson Sadler Productions i Electric Pictures.
Nie ma drugiego takiego miejsca we wszechświecie. Gorąca premiera – „Przedziwna planeta Ziemia” – 3 kwietnia na kanale National Geographic

temu

Darren Aronofsky, Jane Root, Will Smith i światowej sławy astronauci w opowieści o najbardziej niezwykłym miejscu we wszechświecie. I choć wydawać by się mogło, że to jakaś odległa planeta – mowa o Ziemi. „Przedziwna planeta Ziemia” pokazuje historię i prawa rządzące naszą planetą nie tylko z ziemskiej perspektywy. Opowiadają o nich również ludzie, którzy jako jedyni mieli możliwość oglądania jej z kosmicznej perspektywy.
"Ten film sprawił, że wróciłam myślami do najlepszych dni w moim życiu”. Premiera najgłośniejszego dokumentu roku pt. „Jane” na antenie National Geographic

temu

Film w reżyserii filmowca-wizjonera Bretta Morgena przedstawia unikatowe materiały, będące zapisem przełomowych badań nad szympansami, jakie przeprowadziła ikona ekologii - Jane Goodall. Kompozytorem muzyki do filmu jest światowej sławy muzyk, Philip Glass.

Tajemnicza śmierć niezwykłej badaczki małp naczelnych - „Kto zabił Dian Fossey?” w styczniu na kanale National Geographic

Samotne dzieciństwo, a następnie samotna walka o ochronę goryli górskich – tak w kilku słowach można by opisać życie słynnej badaczki małp – Dian Fossey. Całe swoje życie – przerwane brutalnie w 1985 roku - poświęciła gorylom górskim. Tajemnica jej śmierci nie została wy