Antonio Baderas za kulisami najnowszej produkcji „Geniusz: Picasso” – premiera już 22 kwietnia na kanale National Geographic

Antonio Baderas za kulisami najnowszej produkcji „Geniusz: Picasso” – premiera już 22 kwietnia na kanale National Geographic

Opublikowany

Niezwykła historia ekscentrycznego malarza. Tyran, buntownik i kochanek w oku kamery i reżysera oraz producenta wykonawczego serialu „Geniusz” – Kena Billera. Zobacz, jak wyglądała praca nad serialem, który pokazuje z bliska nie tylko genialnego malarza, ale i człowieka.

Historia geniusza malarstwa rozpoczęła się w Maladze i tu również rozpoczyna się historia, którą w 10-odcinkach serii „Geniusz: Picasso” od 22 kwietnia o godzinie 21:00 będzie można zobaczyć na kanale National Geographic. Tym razem dokładnie prześwietlone zostały już nie tylko jego dzieła, ale również i życie prywatne. Liczne romanse, fascynacja pięknem, zaangażowanie polityczne. Talent w połączeniu z pasją, odwaga i determinacja.

Opowiedzenie historii największego malarza XX wieku było nie lada wyzwaniem, szczególnie że słowem tej opowieści jest obraz

Ken Biller, producent wykonawczy i reżyser „Geniusza: Picasso”

Zobacz, jak wyglądała praca nad tą produkcją i przyjrzyj się z bliska, jak Antonio Banderas przeistacza się w genialnego malarza:
Geniusz małe.jpgGeniusz 11.jpgGenius_S2_36.jpgGenius_S2_64.jpgGenius_S2_48.jpgGenius_S2_30.jpgGenius_S2_17.jpgGenius_S2_12.jpgGenius_S2_19.jpg
"Geniusz: Picasso" - premiera w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 21:00 na kanale National Geographic

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Geniusz Picasso za kulisami - premiera 22 kwietnia na kanale National Geographic.docx

docx | 17,6 MB

Pobierz
Geniusz Picasso za kulisami - premiera 22 kwietnia na kanale National Geographic.pdf

pdf | 381 KB

Pobierz
Geniusz 08.jpg

grafika | 1,04 MB

Pobierz
Geniusz 07.jpg

grafika | 5,66 MB

Pobierz
Geniusz 06.jpg

grafika | 3,35 MB

Pobierz
Geniusz 05.jpg

grafika | 3,92 MB

Pobierz
Geniusz 04.jpg

grafika | 4,81 MB

Pobierz
Geniusz 03.jpg

grafika | 3,55 MB

Pobierz
Geniusz 02.jpg

grafika | 2,75 MB

Pobierz
Geniusz 01.jpg

grafika | 9,94 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tyran. Buntownik. Kochanek. "Geniusz: Picasso" jakiego nie znacie

temu

Kanał National Geographic przedstawia drugi sezon nominowanej do nagród Emmy i Złotych Globów antologii telewizyjnej pt. „Geniusz: Picasso”. W roli wielkiego malarza występują Antonio Banderas i Alex Rich. 10-odcinkowy serial został wyprodukowany przez wytwórnię 21 Telev
Kochały go, mimo jego wad. On je podziwiał, malował i… porzucał

temu

Żony miał dwie, ale kobiet w jego życiu było zdecydowanie więcej. Były dla artysty kochankami, muzami, obiektami westchnień i fascynacji. Jego pasja i uwielbienie do kobiet znalazło swój wyraz w sztuce - na portretach artysty znajdują się przede wszystkim one. Obrazy mężczyzn to głównie autoportrety. Burzliwe relacje malarza z kobietami to jeden z głównych tematów serii National Geographic „Geniusz: Picasso”.
Antonio Banderas i inne gwiazdy na czerwonym dywanie. W Maladze odbyła się premiera „Geniusza: Picasso”. Od 22 kwietnia na kanale National Geographic!

temu

Owacjami na stojąco została przyjęta światowa premiera serii „Geniusz: Picasso” poświęcona burzliwemu życiu i niezwykłej twórczości artysty. „Geniusza: Picasso” oglądały w Maladze tłumy, a już od 22 kwietnia serię o ikonie malarstwa będą mogli oglądać polscy widzowie w każdą niedzielę o godz. 21:00.
„Geniusz: Picasso” z dwiema głównymi nominacjami do Nagród Emmy 2018, w tym za najlepszy serial limitowany! W sumie seria zgarnęła aż 7 nominacji!

temu

„Geniusz: Picasso” został nominowany do Nagrody Emmy 2018 jako najlepszy serial limitowany, ale to nie jedyna kategoria, w której pojawiła się ta produkcja kanału National Geographic. Do nagrody w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy w serialu limitowanym nominowany został również Antonio Banderas za główną rolę ekscentrycznego artysty. W sumie seria "Geniusz: Picasso" otrzymała nominacje aż w siedmiu kategoriach! Gala 70. edycji Nagród Emmy odbędzie się 17 września.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.