UFO, kosmici, niezwykłe misje NASA i niecodzienne historie – w lipcu „National Geographic ujawnia” pilnie strzeżone tajemnice

UFO, kosmici, niezwykłe misje NASA i niecodzienne historie – w lipcu „National Geographic ujawnia” pilnie strzeżone tajemnice

Opublikowany

To, co nieodkryte i skrywane przed wzrokiem świata, budzi największą ciekawość. W lipcu kanał National Geographic przybliży się do wydarzeń i historii, które budzą niezwykłe zainteresowanie, ale są jednocześnie tak zagadkowe, że nie sposób myśleć o nich bez emocji. Strach? Niepokój? Choć na myśl o lądowaniu UFO czy o spotkaniu mieszkańców z innego świata przeszywają dreszcze, ciekawość i chęć poznania tajemnic przezwyciężają każdy lęk. Zapraszamy w niezwykłą podróż, naprawdę nie z tego świata…

Blok programowy „National Geographic ujawnia” – emisja w niedzielę 1 lipca od godz. 20:10 na kanale National Geographic
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_005.jpg
„Tajemnice Strefy 51” – emisja w niedzielę 1 lipca o godz. 20:10 na kanale National Geographic
Tak tajemniczych miejsc jak amerykańska Strefa 51 jest na świecie niewiele. Wojskowa baza od dziesięcioleci stanowi temat spekulacji i teorii spiskowych. Aurę tajemniczości podsyca fakt, że dostęp do tego miejsca mają tylko nieliczni wybrańcy. Wśród nich będą widzowie kanału National Geographic, którzy zobaczą, co kryje się za zamkniętymi drzwiami jednego z najlepiej strzeżonych miejsc na świecie. Czy dokument obali wszystkie pojawiające się od lat teorie spiskowe i rozwieje tajemnice niezwykłego miejsca w amerykańskim stanie Nevada?
Strefa_51_tajne_archiwa_CIA_2.jpg
„Historia od podszewki: Tajemnica Roswell” – PREMIERA w niedzielę 1 lipca o godz. 21:10
Od dziesięcioleci przybysze z kosmosu rozpalają wyobraźnię i ciekawość mieszkańców Ziemi. Jedni wyobrażają ich sobie jako zielone ludziki, inni jako zupełnie nieludzkie postacie albo monstrualne potwory. 8 lipca 1947 r. amerykańska armia ogłosiła, że znalazła "latający dysk". W ciągu kilku godzin opublikowane na ten temat oświadczenie zostało jednak wycofane. Od tamtej pory minęło już wiele lat, ale temat latających obiektów nie z tego świata wciąż rozbudza wyobraźnię. Czy amerykańskie wojsko miało kontakt z kosmitami i ich statkiem? Co jeśli rząd Stanów Zjednoczonych jest w posiadaniu jednej z największych tajemnic w historii ludzkości?
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_009.jpg
„Historia od podszewki: Lądowanie na Księżycu” – PREMIERA w niedzielę 1 lipca o godz. 22:10
Podobnie elektryzujące jak przybysze z kosmosu są wyprawy mieszkańców Ziemi w przestrzeń kosmiczną. Czy możliwe jest życie gdzie indziej? Jak z bliska wyglądają odległe planety? Program Apollo był jednym z najbardziej ambitnych i najlepiej udokumentowanych w amerykańskiej historii. Pierwsze kroki Neila Armstronga na Księżycu oglądał cały świat. Ale oprócz historii, które działy się na oczach wszystkich, jest całe mnóstwo istotnych wydarzeń, które zostały zapomniane lub o których wie tylko nieliczna grupa najbardziej zainteresowanych. Nie oznacza to jednak, że miały marginalne znaczenie. Teraz zostaną ujawnione dzięki relacjom astronautów i inżynierów NASA.
Blok programowy „National Geographic ujawnia” – emisja w niedzielę 1 lipca od godz. 20:10 na kanale National Geographic

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Blok programowy „NG ujawnia” w lipcu na kanale National Geographic.docx

docx | 2,8 MB

Pobierz
Blok programowy „NG ujawnia” w lipcu na kanale National Geographic.pdf

pdf | 225 KB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_002.jpg

grafika | 3,69 MB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_003.jpg

grafika | 3,83 MB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_001.jpg

grafika | 3,93 MB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_012.jpg

grafika | 2,75 MB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_004.jpg

grafika | 2,7 MB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_013.jpg

grafika | 2,6 MB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_005.jpg

grafika | 1,92 MB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_009.jpg

grafika | 566 KB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_010.jpg

grafika | 534 KB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_011.jpg

grafika | 501 KB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_008.jpg

grafika | 498 KB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_006.jpg

grafika | 345 KB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell male.jpg

grafika | 299 KB

Pobierz
Historia od podszewki- Tajmenica Roswell_007.jpg

grafika | 280 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
"MARS". Wielkie wydarzenie telewizyjne już w listopadzie na National Geographic Channel

temu

Czy Czerwona Planeta zacznie być dla nas drugim domem już za niespełna dwie dekady? Jak przebiegnie załogowa misja kolonizująca Marsa? Kto znajdzie się wśród pierwszych mieszkańców? Jak kolonizację Marsa widzą najwięksi wizjonerzy ze świata nauki i biznesu? Sześcioodcinkowa seria fabularno-dokumentalna „MARS” opowiada dramatyczną historię sukcesów i porażek związanych ze współczesną eksploracją kosmosu, kreśląc obraz pierwszej próby kolonizacji tej odległej planety. W produkcję zaangażowali się światowej klasy eksperci, jak James Lovell, były astronauta NASA i dowódca misji Apollo 13, czy Elon Musk, założyciel SpaceX i Tesla Motors. 
Zapomniane cywilizacje i ich cenne tajemnice. Maratony „Skarby do odkrycia” we wrześniu na kanale National Geographic

temu

We wrześniu ruszamy na poszukiwanie przygód. Wybierzemy się tam, gdzie kryją się największe tajemnice ludzkości. Odkryjemy nowe dowody na istnienie „Zaginionych cywilizacji Amazonii”, spróbujemy rozwikłać zagadki „Skarbów Wyspy Wielkanocnej”, odwiedzimy „Złote królestwo faraonów”, które wcale nie znajduje się w Egipcie, i niczym Indiana Jones udamy się na poszukiwanie Arki Przymierza. Takiej wyprawy nie można przegapić!
NATIONAL GEOGRAPHIC "SIĘGA DALEJ". 

temu

SPÓŁKA PRZEPROWADZI GLOBALNY REBRANDING, KTÓRY OBEJMIE CAŁĄ JEJ STRUKTURĘ ORGANIZACYJNĄ.  „SIĘGAMY DALEJ” STANIE SIĘ NOWYM, MIĘDZYNARODOWYM HASŁEM WYZNACZAJĄCYM KIERUNEK DZIAŁAŃ NATIONAL GEOGRAPHIC. 
"Czy czeka nas koniec?" Leonardo DiCaprio w dokumencie o zmianach klimatu w październiku na National Geographic Channel.

temu

National Geographic Channel przedstawia pełnometrażowy dokument, poświęcony problematyce pogłębiającego się kryzysu ekologicznego, zatytułowany „Czy czeka nas koniec?”. Twórcami filmu są laureaci Akademii Filmowej, Fisher Stevens oraz Leonardo DiCaprio, który został również mianowany Posłańcem Pokoju ONZ. Producentem wykonawczym jest Martin Scorsese. W produkcji zobaczymy gości specjalnych, takich jak Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama, Papież Franciszek, Elon Musk - dyrektor generalny SpaceX i Tesla Motors, a także badaczy i ekologów z całego świata.  
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.