NADCIĄGA PRAWDZIWA GORĄCZKA ZŁOTA. „POSZUKIWACZE ZŁOTA” i „EXPLORER: ZAGINIONE MIAST0”

NADCIĄGA PRAWDZIWA GORĄCZKA ZŁOTA. „POSZUKIWACZE ZŁOTA” i „EXPLORER: ZAGINIONE MIAST0”

Opublikowany

„Poszukiwacze złota”, premiera nowego sezonu w poniedziałek, 19 października, o godz. 20:00„Explorer: Zaginione miasto” premiera w poniedziałek, 26 października, o godz. 22:00

Co łączy wschodnią Kanadę z Hondurasem? Te dwa zupełnie różne miejsca powiązane są ze sobą jedną rzeczą, która od wieków spędza ludziom sen z powiek, wywołuje wojny, rządzi naszym światem. Złoto. Kolejny sezon serii „Poszukiwacze złota” pokaże nam, jak wygląda praca ludzi, którzy fortuny szukają w żmudnym wyrywaniu cennego kruszcu Matce Ziemi. Nowa seria „Explorer: Zaginione miasto” przedstawi historię rodem z książek przygodowych – poszukiwanie legendarnych prekolumbijskich skarbów. Wszystko to już w październiku na National Geographic Channel.

Wraz z trzecim sezonem „Poszukiwaczy złota” powrócą znane już z poprzednich edycji ekipy górników, pojawi się też jeden nowy zespół. Znów rozpocznie się gorączka złota XXI wieku, w trakcie której jedno szczęśliwe trafienie może przynieść bogactwo, a jeden błąd może doprowadzić na skraj finansowej ruiny. Walcząc o warte miliony dolarów łupy i poszukując idealnego miejsca do płukania kruszcu, zespoły będą zmagać się z niebezpiecznymi warunkami pracy, potwornym wysiłkiem i poważnymi awariami sprzętów. Wszystko po to, aby w końcu dotrzeć do prawdziwej „żyły złota”.

„Explorer: Zaginione miasto” - nowa seria National Geographic Channel to wyjątkowa wyprawa archeologów i poszukiwaczy przygód szlakiem starożytnych cywilizacji Ameryki Środkowej. Od czasów najbardziej znanego z podboju tych terytoriów konkwistadora - Hernana Corteza - ludzie przybywali na te tereny zachęceni wizją ukrytego bogactwa kultur prekolumbijskich. Legendarne, zaginione „złote miasta” do dziś rozpalają wyobraźnię wielu naukowców i zwykłych ludzi. Teraz, przy pomocy nowoczesnych technologii i przy wsparciu doświadczonych archeologów, kolejna ekipa wyrusza na poszukiwanie śladów dawnych cywilizacji i ich mitycznych bogactw według podań ukrytych na terenie Hondurasu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Cam_029_YukonGoldIII.jpg

grafika | 25 MB

Pobierz
Poszukiwacze_z_ota_i_Explorer_zaginione_miasto_Informacja_prasowa.docx

docx | 34,7 KB

Pobierz
LegendOfTheMonkeyGod_LR_038_Explorer2015.jpg

grafika | 1,06 MB

Pobierz
LegendOfTheMonkeyGod_LR_035_Explorer2015.jpg

grafika | 637 KB

Pobierz
Poszukiwacze_z_ota_i_Explorer_zaginione_miasto_Informacja_prasowa.pdf

pdf | 472 KB

Pobierz
Gold_009_YukonGoldIII.jpg

grafika | 19,2 MB

Pobierz
Cam_030_YukonGoldIII.jpg

grafika | 22,6 MB

Pobierz
LegendOfTheMonkeyGod_015_Explorer2015.jpg

grafika | 10,9 MB

Pobierz
Gold_008_YukonGoldIII.jpg

grafika | 16,1 MB

Pobierz
LegendOfTheMonkeyGod_016_Explorer2015.jpg

grafika | 6,66 MB

Pobierz
LegendOfTheMonkeyGod_LR_036_Explorer2015.jpg

grafika | 1,28 MB

Pobierz
LegendOfTheMonkeyGod_LR_037_Explorer2015.jpg

grafika | 612 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.