WYJĄTKOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY NATIONAL GEOGRAPHIC I CYFROWEGO POLSATU STARTUJE PO RAZ ÓSMY

WYJĄTKOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY NATIONAL GEOGRAPHIC I CYFROWEGO POLSATU STARTUJE PO RAZ ÓSMY

Opublikowany

Od 20 sierpnia do 30 września br. kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają miłośników fotografii do udziału w ósmej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a zwycięzcy otrzymają możliwość opublikowania wykonanego przez siebie zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2019 rok i oryginalne nagrody.

Po sukcesie siedmiu dotychczasowych edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic i Cyfrowy Polsat startują z kolejną odsłoną zabawy dla amatorów fotografowania. W tym roku prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: „Dziki instynkt”, „Ludzie i ich pasje”, „Świat w obiektywie” oraz „Ruch i akcja”, za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na stronie Cyfrowego Polsatu www.cyfrowypolsat.pl, i National Geographic konkurs.natgeotv.com.
Konkurs składa się z sześciu tygodniowych etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodać dowolną liczbę zdjęć. Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikację konkursową. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Szansę na udział w ścisłym finale będą mieli wszyscy uczestnicy. Zwycięzców, niezależnie od wyników głosowań internetowych, wybierze jury.
Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane atrakcyjne nagrody finałowe, zaś wyróżnione zdjęcia, przez nich wykonane, zostaną opublikowane w kalendarzu na 2019 r. Dla dwunastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe.
konkurs ng1.jpg
Kanał National Geographic HD w Cyfrowym Polsacie dostępny jest na pozycji 124.
O National Geographic:
Kanał National Geographic zachęca widzów, by dowiedzieli się więcej. Poprzez pasjonujące dokumenty i reportaże angażuje oraz stawia wyzwania, by poznać głębiej, na nowo. By zdobywanie wiedzy traktować jak największą przygodę. Dzięki współpracy z Towarzystwem National Geographic, znanymi na całym świecie badaczami oraz fotografami, kanał National Geographic codziennie opowiada widzom prawdziwe historie niezwykłych ludzi, wyjątkowych odkryć i wydarzeń na całym świecie. Poza linearną ofertą telewizyjną marka aktywnie wpisuje się w styl życia swoich odbiorców, wykorzystując w komunikacji najnowsze kanały i narzędzia. Każdego miesiąca marka National Geographic dociera do ponad 745 milionów konsumentów w różnym wieku w 172 krajach. Jesteśmy kanałem telewizyjnym z najszerszą dystrybucją na świecie. Wydajemy najchętniej czytany na świecie magazyn. Mamy jedną z 10 najpopularniejszych marek na Facebooku i w serwisie YouTube oraz najpopularniejszą markę mediową na Instagramie. Jesteśmy największą stacją telewizyjną na Facebooku i mamy jeden z 50 najchętniej obserwowanych fanpage’y.

O Cyfrowym Polsacie:
Cyfrowy Polsat to największy w Polsce dostawca płatnej telewizji cyfrowej i czołowa platforma satelitarna w Europie. Swoim klientom zapewnia dostęp do około 180 kanałów, w tym ponad 80 w jakości HD oraz nowoczesnych usług multimedialnych, np. Cyfrowy Polsat GO, PPV, VOD oraz Multiroom. W ofercie znajduje się też wiodący, największy serwis rozrywki internetowej na polskim rynku – IPLA. Dzięki niej użytkownicy mają dostęp do zawierającej kilkadziesiąt tysięcy materiałów biblioteki VOD, transmisji sportowych i ponad 90 kanałów telewizyjnych. Więcej informacji: www.grupapolsat.pl, www.cyfrowypolsat.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wyjatkowy_Konkurs_Fotograficzny_National Geographic_i_Cyfrowego Polsatu.doc

doc | 893 KB

Pobierz
Wyjatkowy_Konkurs_Fotograficzny_National Geographic_i_Cyfrowego Polsatu.pdf

pdf | 162 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kometa, wielki wybuch, a może człowiek? Kto lub co może zniszczyć Ziemię? Maraton programowy „Ekologiczny koniec świata” w październiku na kanale National Geographic

temu

Ochrona środowiska i życia na Ziemi to jeden z głównych tematów, który leży na sercu kanałowi National Geographic. Działalność człowieka nieraz przyczyniła się już do zniszczenia bądź zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Przed ludzkością stoi wiele ekologicznych wyzwań – powiększająca się dziura ozonowa, postępujące ocieplenie klimatu, rosnąca emisja dwutlenku węgla do atmosfery czy zanieczyszczenie morskich i oceanicznych wód plastikiem. Lista jest długa, a efekty tych zjawisk są naprawdę niepokojące – zmiany klimatyczne powodują coraz bardziej gwałtowne zjawiska meteorologiczne, rosnąca temperatura sprawia, że topnieją lodowce, zanieczyszczenie powietrza zmiata z powierzchni Ziemi kolejne gatunki roślin i zwierząt, a i zdrowie człowieka jest w coraz gorszej kondycji. W maratonie programowym „Ekologiczny koniec świata” zobaczymy zagrożenia dla naszej planety i pokażemy ludzi, którym jej los nie jest obojętny. W ramach działań, mających na celu ochronę Ziemi, National Geographic przygotował wieloletni program Planeta albo plastik?, którego celem jest ograniczenie ilości wyrzucanych jednorazowych plastikowych opakowań, zanieczyszczających morza i oceany. Jeśli uda się to zrobić, możliwe będzie uratowanie przed okrutną śmiercią milionów morskich zwierząt, które giną, dusząc się zaplątane w plastikowe torby lub po zjedzeniu cząsteczek plastiku. Ograniczenie ilości generowanych plastikowych śmieci ma także sprawić, że morskie ekosystemy i wszystkie stworzenia, których istnienie od nich zależy, będą w znacznie lepszej kondycji.
STACJA NATIONAL GEOGRAPHIC OGŁASZA NAZWISKA AKTORÓW, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO JULIANNY MARGUILES W SERIALU „THE HOT ZONE”

temu

Serial opowiadający historię pojawienia się w USA wirusa ebola wyprodukują spółki Lynda Obst Productions, Scott Free Productions oraz Kelly Souders i Brian Peterson, Jeff Vintar we współpracy z wytwórnią Fox 21 Television Studios. Sześcioodcinkowy serial jest adaptacją bestsellerowej powieści Richarda Prestona „Strefa skażenia”. W ubiegłym tygodniu ruszyły zdjęcia w Toronto.
Niewyobrażalne bogactwa, tajne kryjówki i życie na krawędzi. Maraton „Mafia” w październiku na kanale National Geographic

temu

Znamy ich głównie z filmów sensacyjnych i chyba nikt nie chciałby stanąć z nimi oko w oko. Maraton „Mafia” na kanale National Geographic pozwoli widzom zbliżyć się do najczarniejszych sekretów świata przestępczego bez ponoszenia żadnego ryzyka. W niebezpieczeństwie znajdą się natomiast niejednokrotnie twórcy filmów dokumentalnych, którzy musieli wejść do zakazanych miejsc i spotkać ludzi, dla których nie istnieją żadne granice.
Październik na kanale National Geographic

temu

Październik na kanale National Geographic dedykujemy wielbicielom mocnych wrażeń. Na antenę powróci seria „Przyczyny katastrof lotniczych”, która wyjaśnia, dlaczego niektóre rutynowe loty potrafią zamienić się w prawdziwy dramat. W serii „Piekło pod wodą: II wojna światowa” zanurzymy się natomiast w podmorskie głębiny i przekonamy się, jak wielkie znaczenie w walce z nazistami miały okręty podwodne. W październikowe soboty zaprosimy widzów na maratony tematyczne, podczas których odkryjemy sekrety mafii, poznamy potencjalne skutki grożącej nam katastrofy ekologicznej, odwiedzimy miejsca, które przez tysiące lat okryte były tajemnicą, a także wejdziemy w mroczny świat mumii. Prawdziwe życie może być bardziej emocjonujące niż akcja w kinie sensacyjnym – przekonaj się o tym w październiku na kanale National Geographic.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.