Kampania promocyjna serii „Wyprawa na dno” National Geographic

Kampania promocyjna serii „Wyprawa na dno” National Geographic

Opublikowany

National Geographic rozpoczął ogólnopolską kampanię promującą serię „Wyprawa na dno”. Działania promocyjne obejmują wszystkie media oraz działania niestandardowe

Premierę serii „Wyprawa na dno” (premiera w niedzielę 26 sierpnia o 21:00) wspierają intensywne działania marketingowe, m.in. kampania spotowa w wybranych stacjach oraz na wybranych kanałach z portfolio Fox Networks Group Poland. Promocja obejmuje również kampanię outdoorową na terenie Warszawy, wykorzystującą nowe interaktywne nośniki citylight, kampanię display na największych portalach, w serwisach VOD, na witrynach o tematyce filmowo–telewizyjnej i w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram) oraz reklamę w wybranych magazynach i tygodnikach telewizyjnych. Dodatkową formą promocji serii „Wyprawa na dno” są spoty emitowane w największych stacjach radiowych.

Oglądaj „Wyprawę na dno” w niedzielę o 21:00 na National Geographic

W ramach działań niestandardowych National Geographic nawiązał współpracę z TOP10Wszystkiego, który opublikował na swoim kanale na Youtube materiał filmowy dedykowany „Wyprawie na dno”. W ciągu dwóch dni „10 Tajemniczych wraków spoczywających na dnie” obejrzano ponad 177 tysięcy razy. Kolejnym działaniem niestandardowym była akcja ambientowa na jednym z najpopularniejszych basenów w stolicy, czyli Warszawiance. Dno jednego ze zbiorników zostało wyklejone tak, by imitowało zatopiony wrak statku na jego dnie.
basen.jpg
Za kreację odpowiedzialny jest dział marketingu FOX Networks Group Poland. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Mindshare. Działania PR wspiera agencja NBS Communications. „Wyprawa na dno”, nowa seria National Geographic, zabiera widzów w podróż na dno oceanów, mórz i  jezior, by pokazać wraki, zatopione skarby, miasta, zaskakujące formacje  geologiczne – a wszystko to przy użyciu najnowszych technologii. Badacze rozwiążą wiele zagadek, a jedną z nich jest zaginięcie jedynego nazistowskiego lotniskowca – okrętu Graf Zeppelin.  Jego wrak został  znaleziony w Bałtyku przez polskich hydrologów, którzy w pierwszym odcinku „Wyprawy na dno” opowiedzą o tym niezwykłym odkryciu. W kolejnych odcinkach twórcy  programu zabiorą widzów w podróż po Oceanie Spokojnym, by odwiedzić  Pacyficzny Pierścień Ognia regularnie nawiedzany przez katastrofalne w  skutkach kataklizmy, pokażą poszukiwania zaginionego lotu MH370 Malaysian Airlines czy próbę odnalezienia mitycznej Atlantydy. Premiera już w niedzielę 26 sierpnia o 21:00 na antenie National Geographic.
DTO_mediacard_200x122mm.jpg

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wyprawa na dno - basen.jpg

grafika | 111 KB

Pobierz
Wyprawa na dno key art.jpg

grafika | 835 KB

Pobierz
Kampania_promocyjna_Wyprawa_na_dno_informacja_prasowa.pdf

pdf | 217 KB

Pobierz
Kampania_promocyjna_Wyprawa_na_dno_informacja_prasowa.docx

docx | 138 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dlaczego jedyny nazistowski lotniskowiec znalazł się na dnie Bałtyku? Nowa seria kanału National Geographic „Wyprawa na dno” wyjaśnia historię okrętu Graf Zeppelin i wiele innych podwodnych tajemnic. Premierowy odcinek z udziałem polskich naukowców już w niedzielę 26 sierpnia!

temu

W 2006 roku ekipa polskich hydrologów dokonała bezprecedensowego odkrycia na środku Morza Bałtyckiego. Ich echosonda pokazała wrak o długości niemal 260 m – największe dotychczasowe odkrycie w tym rejonie. Gdy udało się poznać jego historię, znalezisko stało się jeszcze ciekawsze. Skąd na pełnym morzu wziął się Graf Zeppelin, jedyny lotniskowiec w historii III Rzeszy, skoro nigdy nie wziął udziału w walce? Wyjaśni to pierwszy odcinek nowej serii kanału National Geographic „Wyprawa na dno”.
Wyprawa do świata mitów, bogów i starożytnych wierzeń. Nowe maratony „Skarby do odkrycia” w październiku na kanale National Geographic

temu

Początek jesieni i październikowe chłody nam nie straszne. Wraz z kanałem National Geographic ruszamy bowiem w podróż, która rozbudzi wyobraźnię i rozgrzeje emocje. Będziemy szukać tego, co dotychczas okryte było wielką tajemnicą – mitycznej Atlantydy i grobu Heroda. W Turcji odwiedzimy najstarsze miejsce kultu stworzone przez człowieka. Poznamy też sekrety, które skrywają mumie w Chinach oraz… w Papui-Nowej Gwinei.
Kometa, wielki wybuch, a może człowiek? Kto lub co może zniszczyć Ziemię? Maraton programowy „Ekologiczny koniec świata” w październiku na kanale National Geographic

temu

Ochrona środowiska i życia na Ziemi to jeden z głównych tematów, który leży na sercu kanałowi National Geographic. Działalność człowieka nieraz przyczyniła się już do zniszczenia bądź zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Przed ludzkością stoi wiele ekologicznych wyzwań – powiększająca się dziura ozonowa, postępujące ocieplenie klimatu, rosnąca emisja dwutlenku węgla do atmosfery czy zanieczyszczenie morskich i oceanicznych wód plastikiem. Lista jest długa, a efekty tych zjawisk są naprawdę niepokojące – zmiany klimatyczne powodują coraz bardziej gwałtowne zjawiska meteorologiczne, rosnąca temperatura sprawia, że topnieją lodowce, zanieczyszczenie powietrza zmiata z powierzchni Ziemi kolejne gatunki roślin i zwierząt, a i zdrowie człowieka jest w coraz gorszej kondycji. W maratonie programowym „Ekologiczny koniec świata” zobaczymy zagrożenia dla naszej planety i pokażemy ludzi, którym jej los nie jest obojętny. W ramach działań, mających na celu ochronę Ziemi, National Geographic przygotował wieloletni program Planeta albo plastik?, którego celem jest ograniczenie ilości wyrzucanych jednorazowych plastikowych opakowań, zanieczyszczających morza i oceany. Jeśli uda się to zrobić, możliwe będzie uratowanie przed okrutną śmiercią milionów morskich zwierząt, które giną, dusząc się zaplątane w plastikowe torby lub po zjedzeniu cząsteczek plastiku. Ograniczenie ilości generowanych plastikowych śmieci ma także sprawić, że morskie ekosystemy i wszystkie stworzenia, których istnienie od nich zależy, będą w znacznie lepszej kondycji.
STACJA NATIONAL GEOGRAPHIC OGŁASZA NAZWISKA AKTORÓW, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO JULIANNY MARGUILES W SERIALU „THE HOT ZONE”

temu

Serial opowiadający historię pojawienia się w USA wirusa ebola wyprodukują spółki Lynda Obst Productions, Scott Free Productions oraz Kelly Souders i Brian Peterson, Jeff Vintar we współpracy z wytwórnią Fox 21 Television Studios. Sześcioodcinkowy serial jest adaptacją bestsellerowej powieści Richarda Prestona „Strefa skażenia”. W ubiegłym tygodniu ruszyły zdjęcia w Toronto.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.