Kampania promocyjna serii „Wyprawa na dno” National Geographic

Kampania promocyjna serii „Wyprawa na dno” National Geographic

National Geographic rozpoczął ogólnopolską kampanię promującą serię „Wyprawa na dno”. Działania promocyjne obejmują wszystkie media oraz działania niestandardowe

Premierę serii „Wyprawa na dno” (premiera w niedzielę 26 sierpnia o 21:00) wspierają intensywne działania marketingowe, m.in. kampania spotowa w wybranych stacjach oraz na wybranych kanałach z portfolio Fox Networks Group Poland. Promocja obejmuje również kampanię outdoorową na terenie Warszawy, wykorzystującą nowe interaktywne nośniki citylight, kampanię display na największych portalach, w serwisach VOD, na witrynach o tematyce filmowo–telewizyjnej i w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram) oraz reklamę w wybranych magazynach i tygodnikach telewizyjnych. Dodatkową formą promocji serii „Wyprawa na dno” są spoty emitowane w największych stacjach radiowych.
W ramach działań niestandardowych National Geographic nawiązał współpracę z TOP10Wszystkiego, który opublikował na swoim kanale na Youtube materiał filmowy dedykowany „Wyprawie na dno”. W ciągu dwóch dni „10 Tajemniczych wraków spoczywających na dnie” obejrzano ponad 177 tysięcy razy. Kolejnym działaniem niestandardowym była akcja ambientowa na jednym z najpopularniejszych basenów w stolicy, czyli Warszawiance. Dno jednego ze zbiorników zostało wyklejone tak, by imitowało zatopiony wrak statku na jego dnie.
basen.jpg
Za kreację odpowiedzialny jest dział marketingu FOX Networks Group Poland. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Mindshare. Działania PR wspiera agencja NBS Communications. „Wyprawa na dno”, nowa seria National Geographic, zabiera widzów w podróż na dno oceanów, mórz i  jezior, by pokazać wraki, zatopione skarby, miasta, zaskakujące formacje  geologiczne – a wszystko to przy użyciu najnowszych technologii. Badacze rozwiążą wiele zagadek, a jedną z nich jest zaginięcie jedynego nazistowskiego lotniskowca – okrętu Graf Zeppelin.  Jego wrak został  znaleziony w Bałtyku przez polskich hydrologów, którzy w pierwszym odcinku „Wyprawy na dno” opowiedzą o tym niezwykłym odkryciu. W kolejnych odcinkach twórcy  programu zabiorą widzów w podróż po Oceanie Spokojnym, by odwiedzić  Pacyficzny Pierścień Ognia regularnie nawiedzany przez katastrofalne w  skutkach kataklizmy, pokażą poszukiwania zaginionego lotu MH370 Malaysian Airlines czy próbę odnalezienia mitycznej Atlantydy. Premiera już w niedzielę 26 sierpnia o 21:00 na antenie National Geographic.
DTO_mediacard_200x122mm.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

Wyprawa na dno - basen.jpg

grafika | 111 KB

Pobierz
Kampania_promocyjna_Wyprawa_na_dno_informacja_prasowa.pdf

pdf | 217 KB

Pobierz
Kampania_promocyjna_Wyprawa_na_dno_informacja_prasowa.docx

docx | 138 KB

Pobierz
Wyprawa na dno key art.jpg

grafika | 835 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dlaczego jedyny nazistowski lotniskowiec znalazł się na dnie Bałtyku? Nowa seria kanału National Geographic „Wyprawa na dno” wyjaśnia historię okrętu Graf Zeppelin i wiele innych podwodnych tajemnic. Premierowy odcinek z udziałem polskich naukowców już w niedzielę 26 sierpnia!

W 2006 roku ekipa polskich hydrologów dokonała bezprecedensowego odkrycia na środku Morza Bałtyckiego. Ich echosonda pokazała wrak o długości niemal 260 m – największe dotychczasowe odkrycie w tym rejonie. Gdy udało się poznać jego historię, znalezisko stało się jeszcze ciekawsze. Skąd na pełnym morzu wziął się Graf Zeppelin, jedyny lotniskowiec w historii III Rzeszy, skoro nigdy nie wziął udziału w walce? Wyjaśni to pierwszy odcinek nowej serii kanału National Geographic „Wyprawa na dno”.
Planeta albo plastik? Kanał National Geographic walczy z zanieczyszczeniem środowiska

Planeta albo plastik? to wieloletnia, globalna inicjatywa National Geographic, której celem jest zmniejszenie zużycia jednorazowych plastików. Wykonane z niego przedmioty lub opakowania, zaraz po użyciu najczęściej trafiają do śmieci – niestety nie zawsze do koszy, umożl
Planeta albo plastik? W warszawskim ZOO na własne oczy możesz zobaczyć, jaki los czeka niewinne zwierzęta, jeśli nie zaczniemy działać

Co roku do oceanicznych wód trafia nawet blisko 9 milionów ton plastikowych śmieci. Zanieczyszczenie tym tworzywem ma wyjątkowo niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, ponieważ jego rozkład trwa co najmniej 450 lat. Plastikowe odpady to ogromne zagrożenie dla życia z
Kanał National Geographic świętuje 20 lat w Polsce! Z tej okazji… to widzowie ułożą ramówkę

Fani kanału National Geographic mają wyjątkową szansę zdecydować, które programy pojawią się na antenie. Spośród 20 najchętniej oglądanych programów wybiorą pięć i to one zostaną wyemitowane w ramach specjalnej urodzinowej ramówki w sobotę 1 grudnia.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.