Propozycje programowe na listopad

Propozycje programowe na listopad

Opublikowany

W listopadzie na National Geographic Channel zobaczycie niesamowite osiągnięcia nauki, dowiecie się jak sprawić, aby życie stało się prostsze oraz jak zarobić na handlu.

MEGAODKRYCIA
Breakthrough
Premiera w każdą niedzielę, od 8 listopada, godz. 22:00
(6x60 min.)

„MEGAODKRYCIA” to seria, która przedstawia zupełnie nowe spojrzenie na naukę i jej niezwykle dynamiczny rozwój. O roli i szansach jakie otwierają przed nami nowe odkrycia naukowe opowiadać będzie widzom wybitne hollywoodzkie grono reżyserskie: Angela Bassett, Peter Berg, Paul Giamatti, Akiva Goldsman, Ron Howard i Brett Ratner. W każdym z sześciu odcinków pokazane zostaną historie przełomowych odkryć i stojących za nimi naukowców – wizjonerów. Widzowie zobaczą problemy z jakimi zmaga się nauka w takich  obszarach, jak: walka z pandemiami, dostęp do zasobów wody pitnej, wiedza o pracy mózgu, długowieczność czy energetyka. „MEGAODKRYCIA” pojawiają się w mgnieniu oka i występują wszędzie: w naszych domach, samochodach i w biurach. Od kieszeni spodni po dna oceanów, stacje kosmiczne i inne planety. Odkrycia naukowe definiują naszą rzeczywistość i kształtują współczesną rewolucję w naszym stylu życia. Naukowcy codziennie udowadniają jak niesamowite rzeczy są w stanie stworzyć dla obecnych i przyszłych pokoleń – dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki nim współczesna nauka i technologia, mogą się zjednoczyć i stawić czoło największym problemom z kórymi przyjdzie nam się zmierzyć w niedalekiej przyszłości. Seria „MEGAODKRYCIA” pokaże, że „jutro” właściwie dzieje się już dziś - na naszych oczach.

SZTUKA WYGRYWANIA
How to Win at Everything
Premiera w każdy wtorek, od 24 listopada, godz. 22:00
(14x30 min.)

Jak być szybszym, mądrzejszym i osiągać sukcesy zawodowe? Co zrobić żeby strzelać zwycięskiego gola w meczu i stać się jego bohaterem? Niewielu o tym wie, a Ci którzy tę wiedzę posiadają niechętnie dzielą się nią z innymi. Dlatego powstała seria „Sztuka wygrywania”. Klucz do zwycięstwa i osiągania sukcesów tkwi w naukowej mieszance matematyki, fizyki, chemii i psychologii wspomaganych odrobiną szczęścia i wyczuciem czasu. W nowej serii „Sztuka wygrywania” każdy odcinek zaserwuje widzom porcję wiedzy o tym jak osiągać mistrzostwo w różnych dziedzinach życia. A wszystko dzięki całej encyklopedii lifehacków pokazanych w prawdziwych codziennych sytuacjach.

HANDLARZE

Premiera w środę, od 4 listopada, godz. 20:00 (emisja po 3 odcinki)
(24X30 min.)
Zawodowi handlarze muszą mieć spory wachlarz wiedzy i umiejętności, aby odnieść sukces w swoim fachu. Nie tylko muszą znać się na sztuce, antykach, kruszcach, ale i mieć doskonałe umiejętności negocjacyjne, biznesowe i co najważniejsze - zmysł do znajdowania „perełek” tam gdzie inni widzą tylko stos rupieci. Klucz do powodzenia jest prosty – kupić tanio i sprzedać z dużym zyskiem. Choć każdy z nich prezentuje inną taktykę to na końcu każdy z nich ostatecznie liczy zyski, a nie straty. Emocji serii dodaje element rywalizacji nieodłącznie towarzyszy ich codziennej pracy. Zmagania handlarzy obserwuje prowadzący program, Hubert Urbański.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_National_Geographic_Channel_listopad2015.docx

docx | 690 KB

Pobierz
Sztuka_wygrywania.jpg

grafika | 185 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_National_Geographic_Channel_listopad2015.pdf

pdf | 771 KB

Pobierz
Handlarze.jpg

grafika | 112 KB

Pobierz
MEGAODKRYCIA.png

grafika | 424 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.