STACJA NATIONAL GEOGRAPHIC OGŁASZA NAZWISKA AKTORÓW, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO JULIANNY MARGUILES W SERIALU „THE HOT ZONE”

STACJA NATIONAL GEOGRAPHIC OGŁASZA NAZWISKA AKTORÓW, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO JULIANNY MARGUILES W SERIALU „THE HOT ZONE”

Opublikowany

Serial opowiadający historię pojawienia się w USA wirusa ebola wyprodukują spółki Lynda Obst Productions, Scott Free Productions oraz Kelly Souders i Brian Peterson, Jeff Vintar we współpracy z wytwórnią Fox 21 Television Studios. Sześcioodcinkowy serial jest adaptacją bestsellerowej powieści Richarda Prestona „Strefa skażenia”. W ubiegłym tygodniu ruszyły zdjęcia w Toronto.

  • Julianna Marguiles jako dr Nancy
  • Jaax Noah Emmerich jako podpułkownik Jerry Jaax
  • Liam Cunningham jako Wade Carter
  • Topher Grace jako Peter Jahrling
  • James D’Arcy jako Trevor Rhodes
  • Paul James jako Ben Gellis
  • Nick Searcy jako Frank Mays
  • Robert Wisdom jako pułkownik Vernon Tucker
  • Robert Sean Leonard jako Walter Humboldt
Przedstawiciele National Geographic, Fox 21 Television Studios i Scott Free Productions ogłosili nazwiska aktorów, którzy będą partnerować Juliannie Marguiles („Żona idealna”, „Ostry dyżur”) w serialu THE HOT ZONE. Jest on adaptacją międzynarodowego bestsellera Richarda Prestona pt. „Strefa skażenia”. W rolach głównych wystąpią Noah Emmerich („Zawód: Amerykanin”), Liam Cunningham („Gra o Tron”), Topher Grace („Czarne bractwo. Blackkklansman”), Paul James („Sekta”), Nick Searcy („Kształt wody”), Robert Wisdom („Prawo ulicy”) i Robert Sean Leonard („Dr House”). W roli gościnnej zobaczymy Jamesa D’Arcy’ego („Homeland”). Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w Toronto, a niedługo ekipa przeniesie się do RPA. Międzynarodowa premiera serialu THE HOT ZONE odbędzie się na antenie National Geographic w 2019 roku.
TheHotZone_JuliannaMargulies.jpgTheHotZone_JamesDArcy.jpgTheHotZone_RobertWisdom.jpgTheHotZone_TopherGrace.jpg
Zdjęcia aktorów do wykorzystania wyłącznie w kontekście serialu "The Hot Zone"
Akcja sześciu odcinków miniserialu jest oparta na prawdziwych wydarzeniach i opowiada o genezie śmiertelnie niebezpiecznego wirusa ebola oraz pierwszych przypadkach zachorowań na terenie Stanów Zjednoczonych w 1989 roku. Kiedy zabójczy wirus został wykryty u małp w laboratorium naukowym na przedmieściach Waszyngtonu, nie istniało lekarstwo na niego. Odważna weterynarz armii amerykańskiej, która jest członkiem tajnego wojskowego zespołu, zaryzykowała swoje życie, aby zapobiec przeniesieniu się wirusa z zarażonych zwierząt na ludzi. THE HOT ZONE to trzymający w napięciu thriller medyczny z błyskotliwą, odważną i gotową na wszystko bohaterką w roli głównej. W roli dr Nancy Jaax wystąpi Julianna Marguiles.
Noah Emmerich wcieli się w rolę podpułkownika Jerry’ego Jaaxa, męża Nancy, który jest gotów poświęcić własne życie, by zdławić w zarodku epidemię gorączki krwotocznej. Liam Cunningham zagra Wade’a Cartera, sojusznika dr Nancy Jaax w wyścigu z czasem, który jest kluczowy w powstrzymaniu epidemii śmiertelnego wirusa. Jako dr Peter Jahrling, wirolog z Instytutu Badań Chorób Zakaźnych Amerykańskich Sił Zbrojnych wystąpi Topher Grace. Jego bohater stanie na drodze dr Jaax z zupełnie innym pomysłem na powstrzymanie wirusa. Jamesa D’Arcy’ego zobaczymy w roli Trevora Rhodesa, pracownika Centrum Zapobiegania Chorobom i byłego asystenta Wade’a Cartera, który stał się jego przeciwnikiem. Paul James zagra Bena Gellisa, technika z laboratorium patologii w Reston, który pomaga w badaniach dr Jaax i dr. Jahrlingowi. Nick Searcy wcieli się natomiast w rolę Franka Maysa, kierownika ośrodka przyjmującego małpy do badań w Reston, gdzie po raz pierwszy zdiagnozowano wirusa. Robert Wisdom dołączył do obsady jako przełożony dr Jaax, pułkownik Vernon Tucker z Instytutu Medycznych Badań nad Chorobami Zakaźnymi Armii Stanów Zjednoczonych. Robert Sean Leonard zagra Waltera Humboldta, łącznika między firmą badawczą Hazleton i pracownikami laboratorium w Reston.
Odcinki wyreżyserują Michael Uppendahl („Castle Rock”, „Fargo”) i Nick Murphy („Save Me”, „Sekret”). Głównymi producentami i producentami wykonawczymi serialu są Kelly Soulders („Geniusz”, „Salem”) i Brian Peterson („Geniusz”, „Salem”). Producentami wykonawczymi serialu THE HOT ZONELynda Obst ze strony Lynda Obst Production, Ridley Scott i David Zucker reprezentujący spółkę Scott Free Production oraz Michael Uppendahl. Carolyn G. Bernstein jest wiceprezesem i dyrektorem ds. opracowania i produkcji programów fabularnych National Geographic. Serial jest wspólną produkcją wytwórni Fox 21 Television, spółek Lynda Obst Productions, Scott Free Productions, z udziałem Kelly Souders, Briana Petersona i Jeffa Vintara.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Znamy obsadę serialu The Hot Zone.docx

docx | 804 KB

Pobierz
Znamy obsadę serialu The Hot Zone.pdf

pdf | 218 KB

Pobierz
TheHotZone_JuliannaMargulies.jpg

grafika | 1,05 MB

Pobierz
TheHotZone_TopherGrace.jpg

grafika | 769 KB

Pobierz
TheHotZone_JamesDArcy.jpg

grafika | 74,9 KB

Pobierz
TheHotZone_RobertWisdom.jpg

grafika | 39,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Zachwycające podniebne konstrukcje, cuda współczesnej architektury i ich twórcy – zobaczcie świat z innej perspektywy. „Megawieżowce” w listopadzie na kanale National Geographic

temu

W ciągu ostatnich 5 lat podwoiła się liczba wieżowców wysokich na ponad 300 metrów. Eksperci szacują, że ogromnych budynków będzie coraz więcej, bo do 2050 roku miasta staną się tak przeludnione, że podniebne konstrukcje mogą okazać się jedynym rozwiązaniem na znalezienie odpowiedniego lokum. W serii „Megawieżowce” na kanale National Geographic będziecie mieli szanse zobaczyć najwyższe i najbardziej imponujące budowle na świecie, a także poznać sekrety ich konstrukcji.
Spójrz na wojnę z nietypowej perspektywy. „Piekło pod wodą: II wojna światowa” w październiku na kanale National Geographic

temu

Druga seria produkcji „Piekło pod wodą: II wojna światowa” pokaże kolejne odsłony historii podwodnych walk prowadzonych podczas II wojny światowej i Zimnej Wojny. Poznamy strategie i działania największych okrętów. W programie zrekonstruowane zostaną także najważniejsze bitwy.
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

temu

Warszawa, 1 października 2018 r.: Przedstawiciele spółki FOX Networks Group (FNG) Europe and Africa ogłosili wprowadzenie usług FOX Play i National Geographic Play na polski rynek dzięki umowie podpisanej z platformą nc+. Platforma nc+ jest jednocześnie pierwszym partner
Wyprawa do świata mitów, bogów i starożytnych wierzeń. Nowe maratony „Skarby do odkrycia” w październiku na kanale National Geographic

temu

Początek jesieni i październikowe chłody nam nie straszne. Wraz z kanałem National Geographic ruszamy bowiem w podróż, która rozbudzi wyobraźnię i rozgrzeje emocje. Będziemy szukać tego, co dotychczas okryte było wielką tajemnicą – mitycznej Atlantydy i grobu Heroda. W Turcji odwiedzimy najstarsze miejsce kultu stworzone przez człowieka. Poznamy też sekrety, które skrywają mumie w Chinach oraz… w Papui-Nowej Gwinei.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.