Styczniowe propozycje programowe

Styczniowe propozycje programowe

Opublikowany

Początek roku 2016 na National Geographic Channel pokaże nam jak przetrwać w miejscach, w których wydaje się to niemożliwe, odsłoni kulisy czarnego rynku i szemranych interesów oraz przedstawi analizy wielkich katastrof.

PLEMIENNA SZKOŁA PRZETRWANIA
Primal Survivor 2
Premiera w czwartki, od 7 stycznia, godz. 21:00
(8x60 min.)

W programie podążymy śladami instruktora survivalu Hazena Audela w jego podróży do najbardziej niegościnnych miejsc na Ziemi. Podczas swych wypraw Hazen spróbuje technik, które plemionom w różnych częściach globu, pomogły przetrwać tysiąclecia. Odwiedzi m.in. pełne krokodyli lasy deszczowe Papui Nowej Gwinei, stanie na palących piaskach Sahary i mroźnych szczytach Himalajów. Wszystko to, aby odpowiedzieć na pytanie: jak ktokolwiek mógł tu przetrwać?

KATASTROFA W PRZESTWORZACH
Air Crash Investigation XIV
Premiera w poniedziałki, od 18 stycznia, godz. 21:00
(10x60 min.)

To zaskakujące, ale bezpieczeństwo w dziedzinie lotnictwa wzrasta … wraz z każdym kolejnym, zbadanym przez ekspertów, wypadkiem lotniczym. Odkrywając tę niepopularną prawdę, program bada wybrane wypadki lotnicze i stara się odpowiedzieć na pytanie, co poszło źle i dlaczego. W dziesięciu nowych odcinkach serii „Katastrofa w przestworzach” zobaczymy najsłynniejsze wypadki lotnicze, o których mówił cały świat. W jednym z odcinków pokazana zostanie historia zdarzenia, w którym śmierć poniósł Dag Hammarskjöld, sekretarz generalny ONZ. Samolot z nim na pokładzie rozbił się na terenie Zambii w niewyjaśnionych okoliczności. Teraz, oglądając National Geographic Channel możecie się przekonać, co lub kto zadecydował o tym, że doszło do tej i kilku innych tragedii. 

PRZESTĘPCZOŚĆ SP. Z O.O   
Underworld Inc. II
Premiera w soboty, od 23 stycznia, godz. 21:00
(7x60 min.)

Czarny rynek. Brutalny, nieprzewidywalny, przesiąknięty złem, pogonią za łatwym zarobkiem i chciwością. Pieniądz jest krwią napędzającą ten skomplikowany system układów i zależności. Nie ma w nim żadnych granic. Wszystko jest na sprzedaż, „Przestępczość Sp. z o. o.” pokaże świat nielegalnego biznesu bez retuszu. W nowym sezonie zobaczymy handel organami, nielegalne wytwarzanie alkoholu, piratów, pranie brudnych pieniędzy i wiele inny odsłon szemranego świata przestępczego. Od pracowników najniższego szczebla i produkcji, przez dostawców, sprzedawców, nadzorców po klientów – pełen łańcuch zależności, który ukazuje prawdę o tym, że to, co kupujemy nie zawsze ma swoje źródło tam, gdzie się tego spodziewamy i gdzie chcielibyśmy je widzieć.

KATASTROFA CHALLENGERA

The Challenger Disaster Tapes
Premiera w niedzielę, 24 stycznia, godz. 23:00
(1x60 min.)

O tym wydarzeniu mówili wszyscy. Prom kosmiczny Challenger miał wynieść na orbitę pierwszego człowieka nie będącego astronautą. Pochodząca z New Hampshire, 38 letnia nauczycielka Christa McAuliffe, miała być pierwszym reprezentantem tego zawodu w przestrzeni kosmicznej. Cały świat zwrócił swoje oczy na przylądek Canaveral i długo nie mógł dojść do siebie po tym, co zobaczył. „Katastrofa Challengera” to dokument pokazujący tę tragedię w wyjątkowy sposób. Brak narracji i wywiadów oraz wykorzystanie archiwalnych materiałów pozwoli przeżyć to wydarzenie tak, jakbyśmy cofnęli się do tego feralnego dnia w 1986 roku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_National_Geographic_Channel_stycze_2016.docx

docx | 1,43 MB

Pobierz
GhostGuns_LR_013_BlackMarket.jpg

grafika | 1,02 MB

Pobierz
CannibalLegend_005_PrimalSurvivor.jpg

grafika | 8,64 MB

Pobierz
IllegalGambling_005_BlackMarket.jpg

grafika | 9,18 MB

Pobierz
ChallengerDisasterTapes_005.jpg

grafika | 19,2 MB

Pobierz
Ep1404_03_AirCrashInvestigationXIV.jpg

grafika | 6,34 MB

Pobierz
CannibalLegend_004_PrimalSurvivor.jpg

grafika | 12,2 MB

Pobierz
DeadlyMission_008_AirCrashInvestigationXIV.jpg

grafika | 3,8 MB

Pobierz
EP108_003_AirCrashInvestigationXIV.jpg

grafika | 6,2 MB

Pobierz
ChallengerDisasterTapes_011.jpg

grafika | 2,38 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.