National Geographic Channel promuje najnowszy sezon serii "Katastrofa w przestworzach"

National Geographic Channel promuje najnowszy sezon serii "Katastrofa w przestworzach"

Opublikowany

National Geographic Channel w związku z premierą nowego sezonu serii „Katastrofa w przestworzach”, która odbedzie się w poniedziałek, 18 stycznia o godzinie 21:00, rozpoczyna trwającą dwa tygodnie kampanię promocyjną.

Działania wspierające premierę obejmują emisję spotów na kanałach FOX Comedy, Nat Geo Wild oraz Nat Geo People. Reklamy promujące serię ukażą się w prasie telewizyjnej, dziennikach oraz tygodnikach opiniotwórczych. Na potrzeby kampanii internetowej przygotowano banery, które pojawią się w serwisach takich jak Onet.pl, Wp.pl, Teleman.pl, Telemagazyn.pl oraz Facebook. Promocję wspierają również działania SEM prowadzone w ramach Google i oraz promocja na YouTube.Za przygotowanie kampanii odpowiedzialny jest dział marketingu FOX International Channels Poland, zaś za planowanie i zakup mediów dom mediowy Vizeum.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

National_Geographic_Channel_promuje_Katastrofe_w_przestworzach.docx

docx | 694 KB

Pobierz
Katastrofa_w_przetworzach.jpg

grafika | 1,05 MB

Pobierz

KOLEJNA SERIA „PUŁAPEK UMYSŁU” JUŻ W LUTYM 

W nowej serii „Pułapek umysłu” Jason Silva wyrusza w niezwykłą podróż po świecie, pełną zaskakujących eksperymentów i gier, która rozpali wyobraźnię widzów. Nowe odcinki, odkrywające tajemnice działania ludzkiego mózgu, można oglądać od 9 lutego, w każdy wtorek, o godz. 21:00 na National Geographic Channel.