NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL PROMUJE NAJNOWSZĄ PREMIERĘ „W POSZUKIWANIU BOGA Z MORGANEM FREEMANEM”

NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL PROMUJE NAJNOWSZĄ PREMIERĘ „W POSZUKIWANIU BOGA Z MORGANEM FREEMANEM”

Opublikowany

National Geographic Channel w związku z premierą serii „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem”, która odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia o godzinie 21:30, rozpoczyna kampanię promocyjną. 

Fascynująca, sześcioodcinkowa seria, której gospodarzem jest zdobywca Oscara – Morgan Freeman odkrywa tajniki różnych kultur i religii, by pokazać zadziwiające analogie pomiędzy wyznaniami.  Działania wspierające premierę obejmują emisję spotów na kanałach FOX, FOX Comedy, Nat Geo Wild oraz Nat Geo People. Reklamy promujące serię ukażą się w prasie telewizyjnej, dziennikach oraz tygodnikach opiniotwórczych. Na potrzeby kampanii internetowej przygotowano kreacje, które pojawią się w serwisach takich jak Gazeta.pl, Interia.pl, Onet.pl, Filmweb.pl, wp.pl, Teleman.pl, Telemagazyn.pl oraz aktywnościami w mediach społecznościowych w tym  fanpage’u kanału facebook.com/ngcpl. Promocję wspierają również działania SEM prowadzone w ramach Google i promocja na YouTube oraz w ramach sieci Amnet. Seria promowana będzie także kampanią telewizyjną na kanałach z grupy Polsat. 

Za przygotowanie kampanii odpowiedzialny jest dział marketingu FOX Networks Group  Poland, zaś za planowanie i zakup mediów dom mediowy Vizeum.

Więcej informacji na witrynie: storyofgod.natgeotv.com

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BeyondDeath_005_StoryOfGodWithMorganFreeman.jpg

grafika | 7,95 MB

Pobierz
National_Geographic_Channel_promuje_W_poszukiwaniu_Boga_z_Morganem_Freem...pdf

pdf | 289 KB

Pobierz
BeyondDeath_002_StoryOfGodWithMorganFreeman.jpg

grafika | 7,41 MB

Pobierz
Apocalypse_005_StoryOfGodWithMorganFreeman.jpg

grafika | 5,56 MB

Pobierz
BeyondDeath_003_StoryOfGodWithMorganFreeman.jpg

grafika | 9,45 MB

Pobierz
National_Geographic_Channel_promuje_W_poszukiwaniu_Boga_z_Morganem_Freem....docx

docx | 695 KB

Pobierz

Tajemnice grobowca Tutenchamona. Kolejne ekspertyzy potwierdzają teorię o ukrytych wewnątrz pomieszczeniach. 

Badania przeprowadzone przez zespół specjalistów, wspieranych przez Towarzystwo National Geographic, potwierdzają teorię archeologów, że w grobowcu Tutenchamona (in. Tutanchamona) mogą znajdować się dwa niezbadane do tej pory pomieszczenia. Jedno z nich może kryć miejsce pochówku królowej Nefretete (in. Nefertiti). Z tej okazji, National Geographic Channel, we wtorek, 26 kwietnia, o godz. 22:00 wyemituje dokument „Klątwa Tutenchamona”, przedstawiający jedną z najbardziej intrygujących historii związanych ze starożytnym Egiptem.