Propozycje programowe na czerwiec
Propozycje programowe na czerwiec

Propozycje programowe na czerwiec

Opublikowany

W czerwcu National Geographic Channel zaprasza do świata bohaterów serii "Outsiderzy: Z dala od cywilizacji", którzy porzucili swoje dotychczasowe życie po to, by być panami własnego losu. Widzowie będą mieli również okazję śledzić losy grupy śmiałków, która przeprawi się przez 200 mil dzikich terenów równiny Serengeti, by wraz z antylopami gnu dotrzeć do rzeki Mara. Wszystko to w programie "Przetrwać sawannę". Fani jednośladów mają zaś szansę dołączyć do duetu motocyklistów przeprawiającego się dawnym szlakiem Rajdu Dakar w Afryce w dokumencie "Wielka przygoda: Maroko".

OUTSIDERZY: Z DALA OD CYWILIZACJI
Outsiders: Living Off The Edge
Premiery od 23 czerwca, w czwartki, o godz. 23:00
(8x60 min.)

Wielu ludzi spędza swoje życie będąc uwięzionymi w „czterech ścianach”. Egzystują z miesiąca na miesiąc, pracując po to, by opłacić rachunki. Skrycie marzą o wolności i o tym, by ich jedynym zegarem było słońce. Niektórzy z nich decydują się jednak na odważny krok - uciekają od cywilizacji, by funkcjonować na swoich własnych zasadach. National Geographic Channel przedstawi historie śmiałków, dla których niezależoność oznacza ponowne zdefiniowanie pojęcia „życia w zgodzie z naturą”. Joe Ray postanowił osiedlić się w jaskini, w górach Ozark w stanie Arkansas. Doc i Jeanny Leverett zaś, wybudowali dom na drzewie. Dan Burton zamieszkał wraz ze swoją rodziną na odległej wyspie pośrodku jeziora Michigan. Bear Claw żyje tak, jak ludzie gór na początku XVIII wieku. Mówi się, że prawdziwa ucieczka okupiona jest wysoką ceną… ale niektórzy gotowi są ją zapłacić. Zapraszamy do świata bohaterów serii „Outsiderzy: Z dala od cywilizacji”.

PRZETRWAĆ SAWANNĘ  
MyGrations
Premiery od 19 czerwca, w niedziele, o godz. 17:00.
(6x60 min.)

Elitarna grupa dwudziestu śmiałków dołączy do stada antylop gnu, migrującego przez położoną w Tanzanii równinę Serengeti. Członkowie zespołu będą musieli wykorzystać swoje umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach, by bez użycia map czy kompasu, mając przy sobie jedynie ograniczone racje żywnościowe, dotrzeć do celu. Podczas przeprawiania się przez 200 mil dzikich terenów, stawią czoła najgroźniejszym drapieżnikom na świecie. Czy uda im się dotrzeć do rzeki Mara razem z antylopami?

WIELKA PRZYGODA: MAROKO
The Adventure: Morocco
Premiera wsobotę, 18 czerwca, o godz. 24:00.
(1x60 min.)

Modelka i prezenterka telewizyjna, Laura Csortan, oraz legenda sportów motorowych, Christophe Barriere-Varju, wyruszają w podróż życia szlakiem Rajdu Dakar z minionych lat. Program „Wielka przygoda: Maroko” zabierze widzów na wyprawę motocyklową marzeń. Na położonej poza utartymi ścieżkami trasie, zobaczą części Afryki, które mają szansę podziwiać tylko nieliczni. Przedzierając się przez jedne z najtrudniejszych terenów na Ziemi, nasz nieustraszony duet odwiedzi ukryte w głębi pustyni, zapierające dech w piersiach historyczne miejsca oraz odkryje cudowne miasta-oazy, które pozostały nietknięte przez tysiące lat. Czy uda im się przezwyciężyć wszystkie przeszkody i dotrzeć do mety?

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_National_Geographic_Channel_czerwiec_2016.docx

docx | 1,64 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_National_Geographic_Channel_czerwiec_2016.pdf

pdf | 1,28 MB

Pobierz
Outsiderzy_Z_dala_od_cywilizacji_1.jpg

grafika | 7,15 MB

Pobierz
Przetrwac_sawanne_3.jpg

grafika | 14,9 MB

Pobierz
Outsiderzy_Z_dala_od_cywilizacji_3.jpg

grafika | 7,02 MB

Pobierz
Przetrwac_sawanne_1.jpg

grafika | 12,7 MB

Pobierz
Wielka_przygoda_Maroko_2.JPG

grafika | 5,09 MB

Pobierz
Outsiderzy_Z_dala_od_cywilizacji_8.jpg

grafika | 6,77 MB

Pobierz
Przetrwac_sawanne_2.JPG

grafika | 11,1 MB

Pobierz
Outsiderzy_Z_dala_od_cywilizacji_4.jpg

grafika | 11,1 MB

Pobierz
Wielka_przygoda_Maroko_1.jpg

grafika | 486 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.