Opublikowany

STARTUJE SZÓSTA EDYCJA WYJĄTKOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO!

Od 5 lipca do 29 sierpnia br. kanał telewizyjny National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają fanów fotografii do udziału w szóstej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają nie tylko nietuzinkowe nagrody, ale także możliwość opublikowania swojego zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2017 rok.


Po sukcesie poprzednich pięciu edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat startują z kolejną edycją zabawy dla amatorów fotografowania. Konkurs został zaplanowany na osiem tygodni. Prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: „Twoje pokolenie”, „Ruch i akcja”, „Świat, który nas otacza” oraz „Ludzie i ich pasje”, za pośrednictwem specjalnych aplikacji zgłoszeniowych dostępnych na stronie Cyfrowego Polsatu www.cyfrowypolsat.pl oraz na Facebooku Cyfrowego Polsatu https://www.facebook.com/cyfrowypolsat i National Geographic Channel http://www.Facebook.com/ngcpl.

Konkurs składa się z ośmiu tygodniowych etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodać dowolną liczbę zdjęć. Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikację konkursową. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w ścisłym finale.

Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane cenne nagrody finałowe, zaśdla szesnastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe.  Wyróżnione zdjęcia wszystkich laureatów ścisłego finału zostaną opublikowane w kalendarzu na 2017 r.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą National Geographic Channel HD w Pakiecie Familijnym Max HD na pozycji 72.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

2016-06-27_Wyjatkowy_Konkurs_Fotograficzny_NGC_i_CP_notka_prasowa.doc

doc | 895 KB

Pobierz
NGC_konkurs_1.jpg

grafika | 235 KB

Pobierz
2016-06-27_Wyjatkowy_Konkurs_Fotograficzny_NGC_i_CP_notka_prasowa.pdf

pdf | 237 KB

Pobierz
NGC_konkurs_2.jpg

grafika | 227 KB

Pobierz
NGC_konkurs_3.jpg

grafika | 284 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.