National Geographic Channel wyprodukuje drugi sezon serii "W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem". 

National Geographic Channel wyprodukuje drugi sezon serii "W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem". 

Opublikowany

National Geographic Channel potwierdził plany produkcji drugiego sezonu serii „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem”. Nowe odcinki programu ponownie zabiorą widzów w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na jedne z najważniejszych pytań dotyczących wszechświata, widzianych z perspektywy największych światowych religii, nauki, antropologii i archeologii. Premiera zapowiadana jest na 2017 rok. 

Pierwszy sezon cyklu, którego producentami wykonawczymi ze strony Revelations Entertainment byli Morgan Freeman, Lori McCreary i James Younger, wkrótce po premierze wiosną ubiegłego roku, stał się najchętniej oglądaną serią w historii stacji w Stanach Zjednoczonych. Premiera programu zajęła zaś czwarte miejsce pod względem oglądalności w National Geographic Channel od początku istnienia kanału. Cykl, określony przez Wall Street Journal mianem „fascynującego” oraz przez MediaPost „otwierającego oczy”, zdobył w 2016 r. nominację do nagrody Emmy w kategorii na najlepszy program lub serial informacyjny. 

Emisja 2. sezonu „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem” została wyznaczona na początek 2017 r., a cykl pojawi się na antenie National Geographic Channel w 171 krajach i 45 językach, jak również w hiszpańskojęzycznej stacji Nat Geo Mundo. Tym razem spróbuje m.in. odpowiedzieć na pytanie „czy istnieje naród wybrany?”, a także omówi tematy, jak „dowody istnienia Boga” oraz „niebo i piekło”.

„Widzowie na całym świecie w niezwykle entuzjastyczny sposób przyjęli pierwszy sezon »W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem«.. Dlatego z ogromną radością patrzymy na perspektywę dalszej współpracy z Morganem, Lori i Jamesem oraz ekipą Revelations, pragnąc zapewnić odbiorcom jeszcze więcej wyczekiwanych przez nich treści”, mówi Tim Pastore, prezes National Geogprahic Channel odpowiedzialny za oryginalne programy i produkcję. „Cykl symbolizuje ofertę programową, na której nieustannie zależy National Geographic Channel, uosabiając nie tylko ogromną kreatywność, lecz również ambicję prezentowania odkrywczych, zachęcających do myślenia treści” – dodaje Pastore. 

„Poprzedni sezon był dla mnie fascynującą podróżą, nie tylko pod względem liczby przebytych kilometrów”, przyznaje Freeman. „Spotkałem niezwykłych ludzi, którzy otworzyli mi oczy i umysł na nowe idee i na nowe sposoby myślenia o wierze, świecie i całej ludzkości. Udało mi się jak dotąd zaledwie prześliznąć po powierzchni tego, czego możemy się dowiedzieć, i z chęcią będę kontynuował wędrówkę w poszukiwaniu sensu życia i religii oraz tego wszystkiego, co się pomiędzy nimi zawiera”.

„W poszukiwaniu boga z Morganem Freemanem” to produkcja Revelations Entertainment dla National Geographic Channel. Po stronie Revelations Entertainment producentami wykonawczymi są Morgan Freeman, Lori McCreary i James Younger. Po stronie National Geographic Channel producentem wykonawczym jest Michael J. Miller; a za cykl będą odpowiadać również Kevin Tao Mohs, wiceprezes ds. produkcji i rozwoju oraz a Tim Pastore, prezes ds. programów oryginalnych i produkcji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

National_Geographic_Channel_zamawia_drugi_sezon_serii_W_poszukiwaniu_Boga_z_Morganem_Freemanem.doc

doc | 727 KB

Pobierz
National_Geographic_Channel_zamawia_drugi_sezon_serii_W_poszukiwaniu_Boga_z_Morganem_Freemanem.pdf

pdf | 742 KB

Pobierz
W_poszukiwaniu_Boga_z_Morganem_Freemanem_4.jpg

grafika | 10,7 MB

Pobierz
W_poszukiwaniu_Boga_z_Morganem_Freemanem_3.jpg

grafika | 9,8 MB

Pobierz
W_poszukiwaniu_Boga_z_Morganem_Freemanem_2.jpg

grafika | 9,07 MB

Pobierz
W_poszukiwaniu_Boga_z_Morganem_Freemanem_1.jpg

grafika | 2,67 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.