NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL PARTNEREM TORUŃSKIEGO FESTIWALU ŚWIATEŁ BELLA SKYWAY FESTIVAL

NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL PARTNEREM TORUŃSKIEGO FESTIWALU ŚWIATEŁ BELLA SKYWAY FESTIVAL

Opublikowany

National Geographic Channel został partnerem ósmej edycji festiwalu świateł Bella Skyway Festival, który odbędzie się w dniach 23-28 sierpnia 2016 roku w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Toruńska Agenda Kulturalna.

„Bella Skyway Festival to wydarzenie, które wpisuje się w charakter National Geographic Channel – poprzez ciekawe i angażujące projekcje zachęca widzów do poznawania otaczającego ich świata. Dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować w to przedsięwzięcie” – mówi Katarzyna Wrzosek, Ad Sales Manager Central Europe, FOX Networks Group. „Jestem przekonana, że współpraca pozwoli naszym partnerom zwiększać zainteresowanie wydarzeniem, a Fox Media prezentować szeroki wachlarz możliwości współpracy sponsorskiej i reklamowej opartej na sile i dziedzictwie marek z rodziny Fox Networks Group.  

Bella Skyway Festival organizowany jest w Toruniu od 2009 roku. Program wydarzenia opiera się na trzech filarach: nauce, sztuce i ludziach. Podczas tegorocznej edycji na zwiedzających czekać będą m.in. wyreżyserowany przez wybitnego reżysera dźwięku Bogusława Palewicza spektakl z wykorzystaniem kurtyny wodnej, muzyki i ognia, który odbędzie się na scenie plenerowej CKK Jordanki, nocne pokazy oświetlonych samolotów nad Wisłą, czy animacje wyświetlane na fasadzie Collegium Maximum. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie www.bellaskyway.pl.

W ramach współpracy od 15 sierpnia na antenie National Geographic Channel emitowane są spoty sponsorskie, z kolei billboardy sponsorskie promujące wydarzenie pojawią się na wszystkich kanałach z portfolio FOX Networks Group. Informacje o partnerstwie znajdą się w materiałach prasowych i promocyjnych, informujących o festiwalu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

National_Geographic_Channel_partnerem_Bella_Skyway_Festival.pdf

pdf | 419 KB

Pobierz
National_Geographic_Channel_partnerem_Bella_Skyway_Festival.doc

doc | 720 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.