National Geographic Channel patronem medialnym European Rover Challenge 2016 w Jasionce k. Rzeszowa

National Geographic Channel patronem medialnym European Rover Challenge 2016 w Jasionce k. Rzeszowa

Opublikowany

National Geographic Channel, który w listopadzie pokaże widzom przełomową serię MARS, został patronem medialnym największego w Europie wydarzenia robotyczno-kosmicznego European Rover Challenge 2016, które odbędzie się w dniach 10-13 września w Centrum Wystawienniczo -Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.  

W ramach wydarzenia odbędzie się pierwszy Europejski Kongres Robotyczny oraz trzecia edycja zawodów robotów marsjańskich European Rover Challenge. W konkursie łazików marsjańskich powalczą ekipy ponad 300 konstruktorów z całego świata.

Wizjonerski ogląd przyszłości, pasja odkrywania – wartości, które stoją za European Rover Challenge 2016 doskonale wpisują to wydarzenie w misję National Geographic Channel – komentuje współpracę Magdalena Strobel, Marketing Director Central Europe, FOX Networks Group. Cieszę się, że możemy wesprzeć ten projekt także dlatego, że poprzedza on premierę wielkiego wydarzenia telewizyjnego – superprodukcji „MARS”, w której National Geographic wraz ze światowej klasy ekspertami, wizjonerami, opowie jak będziemy zmieniać Czerwoną Planetę w nasz dom. Jestem przekonana, że współpraca z European Rover Challenge da naszym widzom przedsmak tego, co będzie działo się w najbliższych miesiącach na antenie National Geographic Channel. Zapraszamy w podróż na Marsa już 13 listopada – dodaje.Poza zawodami robotów, podczas wydarzenia na gości czekać będą dodatkowo interaktywne pokazy, prezentacje i warsztaty oraz debata Europejskiej Agencji Kosmicznej, organizowana jednocześnie w 22 krajach członkowskich.

W ramach współpracy marki National Geographic Channel, European Rover Challenge oraz Podkarpackie prezentowane są w materiałach prasowych i promocyjnych stworzonych na potrzeby wydarzenia, w mediach społecznościowych oraz stronach internetowych każdego z partnerów.

Wszystkie atrakcje dostępne w dniach 10-13 września podczas ERC są bezpłatne. Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.roverchallenge.eu

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ERC_2016_plakat.jpg

grafika | 1,33 MB

Pobierz
National_Geographic_Channel_patronem_medialnym_ERC.doc

doc | 723 KB

Pobierz
National_Geographic_Channel_patronem_medialnym_ERC.pdf

pdf | 487 KB

Pobierz
MARS_06.jpg

grafika | 358 KB

Pobierz
Mars_03.jpg

grafika | 543 KB

Pobierz
Mars.jpg

grafika | 631 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.